- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto specjalne wydanie Nike Air Force 1 Low “NBA Paris”

Oto specjalne wydanie Nike Air Force 1 Low “NBA Paris”

Ekipa Nike lubuje się w specjalnych i okazjonalnych wydaniach modelu Air Force 1 Low. Dziś na przykładu mamy dla Was wariant nazwany roboczo „NBA Paris”, a poniżej dowiecie się kiedy i dlaczego pojawi się na sklepowych półkach.

Kilka razy w roku NBA wybiera się poza granice USA oraz Kanady by rozegrać swoje mecze w halach europejskich stolic. W tym roku wybór padł na Paryż, gdzie 24 stycznia zmierzą się drużyny Charlotte Hornets i Milwaukee Bucks. I właśnie z tejże okazji designerzy z Beaverton w Oregonie zaprojektowali okazjonalną wersją Uptownsów.

Koszykarski klasyk z początku lat ’80 zostanie wydany w niskiej cholewce, którą wykonano z białej skóry. Za charakter i wyjątkowość tego wydania będą odpowiadały akcenty i smaczki rozmieszczone w różnych partiach buta. Mowa tu o zapiętce pokrytej jasnoniebieskimi gwiazdkami i czerwonym napisem NBA Paris, niebieskim brandingu na języku i lacelocku, a także o paskach w czerwieni i kolorze niebieskim, które umieszczono na podeszwie. Dochodzi do tego napis na boku pięty PARIS Association Nationale de Basketball oraz okazjonalne czarne wkładki.

Zapoznajcie się z poniższymi Nike Air Force 1 Low “NBA Paris” i oczekujcie premiery w okolicach zaplanowanego meczu. Być może buty pojawią się w internetowym sklepie Nike.

Nike Air Force 1 Low NBA Paris CW2367-100 1 Nike Air Force 1 Low NBA Paris CW2367-100 2 Nike Air Force 1 Low NBA Paris CW2367-100 3 Nike Air Force 1 Low NBA Paris CW2367-100 4 Nike Air Force 1 Low NBA Paris CW2367-100 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: