- Reklama -NikeNike

Nike Air Force 1 Low QS “Chicago” na NBA All Star Weekend 2020

NBA All Star Weekend, który w 2020 roku odbywać się będzie w Chicago, czeka już za rogiem, więc Nike powoli prezentuje swoje specjalne wydania powstałe z tejże właśnie okazji. Dziś na ekranach Waszych urządzeń Nike Air Force 1 Low w kolorystyce nazwanej “Chicago”.

Projektancie z Beaverton w Oregonie zaszaleli i wrzucili na cholewkę kilka całkowicie odmiennych wzorów. Każdy z paneli i elementów cholewki został pokryty czymś całkowicie innym, widzimy tygrysi kamuflaż oraz wzór woodland camo, a także lamparcie cętki i rybie łuski. Mało? No to obok tego można zauważyć geometryczne kształty, kratkę czy kropki. Wszystko to powstało z wykorzystaniem odcieni szarości i czerni, a wisienką na torcie zdaje się być odblaskowy Swoosh i zapiętka. Całość została osadzona na kontrastowej białej podeszwie i dopieszczone czarnymi sznurówkami oraz wyściółką.

Opisywane tu Nike Air Force 1 Low QS “Chicago” pojawią się w limitowanej ilości w okolicach NBA All Star weekend, który w ty roku odbywać się będzie pomiędzy 14-16 lutego. Sprawdzajcie wtedy zakładkę Nike Sneakrs w oficjalnym sklepie amerykańskiej marki, być może wpadną również do Polski.

Nike Air Force 1 Low QS Chicago 2 Nike Air Force 1 Low QS Chicago 3 Nike Air Force 1 Low QS Chicago 4 Nike Air Force 1 Low QS Chicago 5 Nike Air Force 1 Low QS Chicago 6 Nike Air Force 1 Low QS Chicago 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: