- Reklama -NIkeNIke

Oto specyficzna wersja Nike Air Force 1 Low „Satin Rose”

Wydawałoby się, że na przestrzeni lat zrobiono juz wszystko, ale designerzy Nike nadal nas zaskakują. Zerknijcie chociażby na najnowsze Air Force 1 Low w wersji Satin, które już niedługo wpadną na sklepowe półki.

Ekipa z Beaverton w Oregonie zadbała o szczególny design. Zaprezentowana poniżej wariacja została zaprojektowana z klasą, a cała cholewka została wykonana z aksamitu w kilku odcieniach czerni. Wisienką na tym torcie jest wyszywana róża na pięcie, która jest odwzorowaniem ikony jaką jest model Air Force 1. Zwieńczeniem myśli designerów jest czarna podeszwa z białym spodem oraz złote lacelocki przedstawiające obecny 2018 rok. Trzeba przyznać, że buty prezentują się dostojnie.

Widoczne tu buty Nike Air Force 1 Low „Satin” zaliczą swoją premierę już 24 listopada bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy internetowy sklep Nike w zakładce Sneakrs.

Nike Air Force 1 Low Satin Rose 1 Nike Air Force 1 Low Satin Rose 2 Nike Air Force 1 Low Satin Rose 3 Nike Air Force 1 Low Satin Rose 4 Nike Air Force 1 Low Satin Rose 5 Nike Air Force 1 Low Satin Rose 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: