- Reklama -NIkeNIke

Nowe Nike Air Force 1 Low w typowych amerykańskich barwach

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam świetne Nike Air Force 1 Low odwołujące się do flagi USA, ale to nie koniec podobnych wydań ze strony ekipy z Beaverton. Przed Wami kolejny mocny i ciekawy wariant, ale już bez flagi na języku.

W tym przypadku designerzy z Oregonu sięgnęli po rozwiązanie, w którym główną rolę odgrywają ciemniejsze barwy. Cała skórzana cholewka jest skąpana w kadzi z ciemnogranatową farbą, która została przełamana białymi wstawkami i elementami. Mamy tu na myśli wiązanie, wyściółkę, jak również podeszwę z systemem amortyzacji Air. W tym samym kolorze jest Swoosh umiejscowiony w bocznych sektorach cholewki. Wisienką na torcie zdają się być czerwone akcenty, zerknijcie na początek języka gdzie pojawia się napis Swoosh, a na nosku buta umieszczono dość nietypowo mini łyżwę. Jakby tego było mało to zmieniono również metkę na języku.

Na chwilę obecną nie znamy szczegółów premiery widocznych tu butów Nike Air Force 1 Low „Swoosh”, ale powinny pojawić się na dniach w ich oficjalnym sklepie pod tym linkiem.

Nike Air Force 1 Low Swoosh obsidian 1 Nike Air Force 1 Low Swoosh obsidian 2 Nike Air Force 1 Low Swoosh obsidian 3 Nike Air Force 1 Low Swoosh obsidian 4 Nike Air Force 1 Low Swoosh obsidian 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: