- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike wydaje kolejne świetne Air Force 1 Low odwołujące się do USA

Nike wydaje kolejne świetne Air Force 1 Low odwołujące się do USA

Nike jest chyba lekko spóźnione, bo 4 Lipca czyli Dzień Niepodległości USA już za nami, no ale jeśli musieliśmy poczekać te kilka tygodni by otrzymać tak dobre wydanie Air Force 1 Low jak to poniższe to przymkniemy na to oko.

Jak się zapewne domyślacie cały projekt odwołuje się do amerykańskiej flagi, która zresztą została umieszczona na języku zamiast klasycznego brandingu. Konstrukcja niskiej sylwetki Uptownsów bazuje na białej skórze, którą idealnie dopełnia ciemnogranatowa podeszwa, wykończenie języka i boczny Swoosh w tym samym kolorze. Kropką nad i zdają się być czerwony branding na zapiętce oraz lacelock w kolorze złotym na początku wiązania. Natomiast na czerwonych wkładkach pojawia się napis United States.

Buty pojawiły się już w sklepach za Oceanem, ale nie mamy informacji czy będą w polskim sklepie pod tym linkiem, polecamy jednak sprawdzać na bieżąco.

Nike Air Force 1 Low „United States”
White / Sport Red – Metallic Gold – Obsidian
CK5718-100
Lipiec 2019

Nike Air Force 1 Low United States CK5718-100 1 Nike Air Force 1 Low United States CK5718-100 3 Nike Air Force 1 Low United States CK5718-100 4 Nike Air Force 1 Low United States CK5718-100 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: