- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Force 1 Low – Wolf Grey/Hyper Red

Nike Air Force 1 Low – Wolf Grey/Hyper Red

Przed nami kolejna odsłona modelu Air Force 1 Low. Tym razem firma Nike zdecydowała się na kolorystykę, która nosi nazwę Wolf Grey/Hyper Red, dlatego można spodziewać się tutaj połączenia szarości z czerwienią.

Ale na tym nie koniec, bowiem w oczy rzuca się jeszcze wzór kamuflażu umieszczony na swooshu oraz na spodzie podeszwy. Nic więc dziwnego, że buty te określa się mianem Fighter Jet. Trzeba przyznać, że całość wykonana jest z olbrzymią starannością i uchwycony jest każdy detal. Uzupełnieniem są tutaj czarne sznurówki oraz kolejna porcja czerwieni, wyścielająca wnętrze tych kicksów.

Ponadto, nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery, ale trzymajcie rękę na pulsie, ponieważ pewnie za jakiś czas będziemy posiadać więcej informacji na ten temat.

Nike Air Force 1 Low
Wolf Grey/Hyper Red
488298-022

fighter-jet-nike-air-force-1-low-grey-hyper-red-1 fighter-jet-nike-air-force-1-low-grey-hyper-red-2 fighter-jet-nike-air-force-1-low-grey-hyper-red-3 fighter-jet-nike-air-force-1-low-grey-hyper-red-4fighter-jet-nike-air-force-1-low-grey-hyper-red-5

via sneakernews

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: