- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto nowe buty Nike Air Force 1 Low, z którymi połączysz się...

Oto nowe buty Nike Air Force 1 Low, z którymi połączysz się smartfonem!

Ci co interesują się NBA wiedzą, że Nike wypuściło koszulki, z którymi można powiązać swój telefon. Teraz ekipa z Oregonu idzie o krok dalej i od teraz możemy połączyć się ze swoimi butami Nike Air Force 1 Low przy pomocy smartfona i NikeConnect!

Technolodzy i designerzy amerykańskiej marki zamontowali w cholewce buta chip NFC, do którego możemy zbliżyć swój smartfon i przy pomocy aplikacji Nike+ dostaniemy nowe opcje i możliwości. O co chodzi? Między innymi informacje o tajemniczych i niespodziewanych premierach czy wiadomości o specjalnych wydarzeniach, a także skrojony pod ciebie content. Dzięki nowej opcji dostaniemy również dostęp do zakupów, które nazwano The Choice. Skanujemy but i dostajemy dostęp do jednej z dwóch (sami dokonujemy wyboru) bardzo limitowanych premier co miesiąc!!!

Widoczne tu buty Nike Air Force 1 NikeConnect QS NYC pojawiły się wczoraj w Nowym Jorku w limitowanej ilości. Czas pokaże czy będziemy mogli je kupić w innych częściach świata. Jeśli w najbliższych latach rozwinie się to w dobrym kierunku to dla mnie wygrywają wszystko!

Nike Air Force 1 NikeConnect QS NYC-1 Nike Air Force 1 NikeConnect QS NYC-2 Nike Air Force 1 NikeConnect QS NYC-3 Nike Air Force 1 NikeConnect QS NYC-4 Nike Air Force 1 NikeConnect QS NYC-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: