- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersNike przywraca Air Force 1 „Puerto Rico” z białym Swooshem

Nike przywraca Air Force 1 „Puerto Rico” z białym Swooshem

Już za kilka dni na sklepowych półkach pojawią się Nike Air Force 1 Low w specjalnym wydaniu „Puerto Rico”. Poniżej znajdziecie ciekawe ujęcia i poznacie szczegóły ich premiery.

Air Force 1 Low to model, który jest dobry na każdą okazję. Koszykarski klasyk dostał już tysiące rozmaitych kolorystyk i setki specjalnych wydań, a jednym z bardziej lubianych było wydanie Puerto Rico z 2005 roku. Projektanci Nike postanowili z okazji jego 15 lecia przywrócić go do sprzedaży, ale wprowadzili kilka delikatnych zmian.

Zaczynając jednak od początku – skórzana konstrukcja stojąca na białej podeszwie z granatowym spodem będzie zabarwiona na biało i ozdobiona flagą karaibskiego państwa umieszczoną na pięcie. Designerzy z Beaverton w Oregonie postanowili jednak wprowadzić kilka zmian do wydania z 2005 roku. Zmieniono granatowy Swoosh na biały, a czerwona wyściółka będzie teraz granatowa. Z kolei znajdujący się podeszwie napis AIR z czerwieni zamienia się na granat.

Widoczne poniżej zdjęcia pochodzą ze sklepu 43einhalb, który zapowiada premierę na dzień 1 czerwca, więc już za kilka chwil.

Nike Air Force 1 “Puerto Rico”
True White / True White – Obsidian – Comet Red
CJ1386-100
1 Czerwiec 2020

Nike Air Force 1 Low Puerto Rico CJ1386-100 1 Nike Air Force 1 Low Puerto Rico CJ1386-100 2

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: