- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Ghost Racer dostają dziką wersję "Copy Paste"

Nike Air Ghost Racer dostają dziką wersję „Copy Paste”

W tym roku po dwudziestu latach oczekiwań na sklepowe półki powróciły niesamowite biegówki Nike Air Ghost Racer w swojej oryginalnej kolorystyce. Dziś zespół designerów z Oregonu zaserwował dziką wersję „Copy Paste”, którą widzicie na poniższych fotografiach, a powstał specjalnie dla sklepów Size?

Nowe wydanie charakteryzuje się mocnym brandingiem i szalonymi zwierzęcymi wzorami, a niektórzy mogą wyczuć tu delikatny powiem kolaboracji Nike z Sacai. Widzimy tu tak zaskakujące elementy jak przezroczysty panel na boku, pod którym pojawia się napis Zoom Air. Towarzyszą temu podwójne Swooshe na bocznych sektorach czy nawet potrójne etykiety z „łyżwami” na tyle buta. Mało? No to zerknijcie na język, gdzie pojawia się wzór kamuflażu, z kolei na podeszwach umieszczono wzór w lamparcie cętki. Wszystkie wymienione elementy dopieszczają cholewkę w białym kolorze.

Sam motyw Recrafted jest tu acryciekawy, ponieważ jego głównym założeniem było odwzorowanie starych wydań niemalże w identyczny sposób, a tu widzimy tak jakby przeciwność, ponieważ kreatywność designerów daleko wybiega poza ogólne normy. Zresztą kwestie Nike Recrafted opisywaliśmy w osobnym artykule już jakiś czas temu.

Jak się okazuje wydanie Nike Air Ghost Racer „Copy Paste” będzie wydaniem na wyłączność dla sklepów Size?, więc dostaniecie je tylko tam i to od 7 grudnia.

Nike Air Ghost Racer Recrafted 1 Nike Air Ghost Racer Recrafted 2 Nike Air Ghost Racer Recrafted 3 Nike Air Ghost Racer Recrafted 4 Nike Air Ghost Racer Recrafted 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: