- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNIKE AIR HUARACHE - MIDNIGHT NAVY / ALE BROWN - SAIL

NIKE AIR HUARACHE – MIDNIGHT NAVY / ALE BROWN – SAIL

To już chyba trzecia taka wersja kolorystyczna na rynku. Wcześniej pokazywaliśmy Wam prześwietne Air Max 95 oraz Air Max BW, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dziś dokładamy inny klasyk ze stajni Nike Sportswear, mianowicie Air Huarache.

Jest to dość nietypowe wydanie, a to ze względu na zastosowane w nim materiały. Cały jaśniutki przód mamy wykonany w płótnie, następnie mamy boczny panel w granatowym zamszu oraz w neoprenie w tym samym kolorze. Pozostała część neoprenowej skarpety, kołnierz jak również podeszwa również są w jaśniutkim beżu. Granatowa wyściółka, jak również brązowe plastikowe wsparcie stopy  w kolorze pomarańczowym wieńczą całą myśl projektantów.

Widoczne tu buty Nike Air Huarache dostaniecie w sklepie Packer Shoes, a jak się nie załapiecie to szukajcie w polskim oddziale Nike Sportswear.

NIKE AIR HUARACHE-MIDNIGHT NAVY-ALE BROWN-SAIL-1 NIKE AIR HUARACHE-MIDNIGHT NAVY-ALE BROWN-SAIL-2 NIKE AIR HUARACHE-MIDNIGHT NAVY-ALE BROWN-SAIL-3 NIKE AIR HUARACHE-MIDNIGHT NAVY-ALE BROWN-SAIL-4 NIKE AIR HUARACHE-MIDNIGHT NAVY-ALE BROWN-SAIL-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: