- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 - Dark Pewter / Carbon Green - Fuchsia...

Nike Air Max 1 – Dark Pewter / Carbon Green – Fuchsia Flash

Zapewne nie chcesz jeszcze o tym myśleć, w głowie masz tylko plażę, piwo i wysoką temperaturę, no ale niestety musimy Cię lekko zasmucić – jesień już za chwilę. Jesteś na nią przygotowany?

Nike wychodzi na przeciw i serwuje idealne na ten okres buty Air Max 1. Iście jesienna kolorystyka, zgniła zieleń na skórzanym mudguardzie łączy się tu z ciemno szarym zamszem, który znalazł się w miejscu, gdzie zazwyczaj umieszcza się siateczkę. Do tego dochodzi czarny boczny Swoosh i to wszystko stoi na smutnej ciemnoszarej podeszwie. Jednakże projektanci z Oregonu nie poddają się przygnębiającej aurze i przełamują to mocnym różem na wyściółce oraz na spodzie podeszwy, kolorem żółteym na metce oraz błękitem na brandingu na tyle.

Widoczne tu buty już powoli pojawiają się w sklepach z Nike Sportswear. W Polsce podpytajcie o nie sklep Worldbox.

Nike Air Max 1 LTR
Dark Pewter/Carbon Green-Fuchsia Flash
654466-008
Sierpień 2015

Nike Air Max 1-Dark Pewter-Carbon Green-Fuchsia Flash-1 Nike Air Max 1-Dark Pewter-Carbon Green-Fuchsia Flash-2 Nike Air Max 1-Dark Pewter-Carbon Green-Fuchsia Flash-3 Nike Air Max 1-Dark Pewter-Carbon Green-Fuchsia Flash-4 Nike Air Max 1-Dark Pewter-Carbon Green-Fuchsia Flash-5

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: