Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie bardzo popularną barwą stał się beż. Idąc tym tropem, projektanci firmy Nike zdecydowali się wypuścić świeżą kolorystykę modelu Air Max 1 Essential, która otrzymała nazwę Phantom.

Jest to nic innego jak połączenie delikatnego beżu z białymi elementami w postaci toeboxa czy podeszwy. Natomiast reszta konstrukcji to już wyżej wspomniany beż. Trzeba przyznać, że dobry efekt daje nam też gumowy spód a do produkcji użyto m.in. lekkiej siateczki i nubuku.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych biegówek to możecie kupić je na oficjalnej stronie internetowej Sneaker Politics.

Nike Air Max 1 Essential
Phantom
Styczeń 2016

Nike_Air_Max_1_Essential_Crepe_White_Gum_Sneaker_Politics_3_grande Nike_Air_Max_1_Essential_Crepe_White_Gum_Sneaker_Politics_4_grande Nike_Air_Max_1_Essential_Crepe_White_Gum_Sneaker_Politics_5_grande Nike_Air_Max_1_Essential_Crepe_White_Gum_Sneaker_Politics_6_grande Nike_Air_Max_1_Essential_Crepe_White_Gum_Sneaker_Politics_7_grande Nike_Air_Max_1_Essential_Crepe_White_Gum_Sneaker_Politics_2_grande

Reklama
air jordan