- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 Mid – Black / Black – Neo Turquoise

Nike Air Max 1 Mid – Black / Black – Neo Turquoise

Trzeba przyznać, że chyba nie mogliśmy lepiej trafić z terminem publikacji tego newsa. Mianowicie dzisiaj odbędzie się szlagierowe Gran Derbi (Real Madryt vs FC Barcelona), a my mamy dla Was świeżą kolorystykę biegówek Nike Air Max 1 w wydaniu Mid, które są w pewnym sensie hołdem dla jednego z najlepszych zawodników piłki kopanej Cristiano Ronaldo.

W akcji zobaczymy następujące zestawienie Black/Black-Neo Turquoise, także już sam tytuł sporo nam zdradza. Mianowicie będziemy mieli do czynienia głównie z czernią. To ona gra pierwsze skrzypce a do tego dochodzą jedynie niebieskie akcenty i biały spód podeszwy.

Całość prezentuje się naprawdę dobrze, a jeśli chcecie być w posiadaniu własnej pary to sprawdźcie m.in. oficjalną stronę internetową sklepu Afew.

Nike Air Max 1 Mid
Black/Black-Neo Turquoise
685192-002
Listopad 2014

afew-store-sneaker-nike-air-max-1-mid-fb-black-black-neo-turq-12 afew-store-sneaker-nike-air-max-1-mid-fb-black-black-neo-turq-13 afew-store-sneaker-nike-air-max-1-mid-fb-black-black-neo-turq-14 afew-store-sneaker-nike-air-max-1-mid-fb-black-black-neo-turq-16 afew-store-sneaker-nike-air-max-1-mid-fb-black-black-neo-turq-17 afew-store-sneaker-nike-air-max-1-mid-fb-black-black-neo-turq-18 afew-store-sneaker-nike-air-max-1-mid-fb-black-black-neo-turq-19

 

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: