- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 Premium „Ridgerock”

Nike Air Max 1 Premium „Ridgerock”

To jest dobry rok dla fanów modelu Nike Air Max 1. Po serii bardzo fajnych wydań, które zaczęły spływać do nas od początku marca przyszła pora na coś świeżego. Przed Wami wersja Ridgerock/Khaki-Turbo Green.

Jest to wydanie Premium, więc możemy się spodziewać ciekawszych materiałów niż zazwyczaj widujemy w tym modelu. Mamy zatem beżowy mudguard wykonany ze skóry, a także brązowe skórzane akcenty przy początku wiązania i na pięcie. Do tego dochodzi włochaty zamszowy boczny panel zabarwiony również na brązowo. W miejscu gdzie zazwyczaj mamy siateczkę, czyli na kołnierzu i na górze toeboxa wrzucono brązowy twill. Wracajac do koloru beżowego to widzimy go również na podeszwie, wyściółce oraz języku. Jednakże za całą robotę i efekt końcowy odpowiedzialne są turkusowe wstawki w postaci spodu podeszwy i bocznej łyżwy.

Buty Nike Air Max 1 widoczne poniżej powoli zaczynają się pojawiać na sklepowych półkach za Oceanem, więc kilka chwil i powinny być dostępne również w polskim sklepie Nike.

Nike Air Max 1 Premium Ridgerock-1 Nike Air Max 1 Premium Ridgerock-2 Nike Air Max 1 Premium Ridgerock-3 Nike Air Max 1 Premium Ridgerock-4 Nike Air Max 1 Premium Ridgerock-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: