- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 „Skulls”

Nike Air Max 1 „Skulls”

Ten rok jest niesamowity jeśli chodzi o model Nike Air Max 1, no ale co się dziwić skoro mamy ich 30 rocznicę powstania. Po wielu powrotach oryginalnych kolorystyk, specjalnych projektach czy wydań sprzed lat czeka nas kolejna perełka. Przed Wami oficjalne zdjęcia wersji Skulls.

W przeciwieństwie do poprzednich wydań sprzed 10 lat tym razem designerzy Nike Sportswear zdecydowali się, że główną rolę w tym projekcie będzie odgrywała czerń. To właśnie kolor czarny będzie pokrywał skórzane panele na boku, podobnie zresztą jak zamszowy toebox oraz mudguard. Czarne będzie również sznurowanie oraz wyściółka wraz z językiem. A propos tego ostatniego elementu, to właśnie na języku pojawia się biała grafika przestawiająca czaszkę ze skrzyżowanymi kośćmi. Całość postawiono na kontrastowej białej podeszwie z czarnym spodem. Projekt wieńczy czarna wkładka z białym brandingiem.

Premiera butów Nike Air Max 1 „Skulls” w internetowym sklepie pod tym linkiem już niedługo. Konkretny dzień i godzina premiery w linku.

Nike Air Max 1 Skulls-1 Nike Air Max 1 Skulls-2 Nike Air Max 1 Skulls-3 Nike Air Max 1 Skulls-4 Nike Air Max 1 Skulls-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: