Klasyka wraca na salony a dokładnie chodzi o model Nike Air Max 1 Essential w kolorystyce OG White/Varsity Red. Jednak zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki, warto dodać, że but ten wykonano w technologii Ultra Moire, także kształt cholewki jest ulepszony i nie wygląda ona aż tak topornie.

Co do zestawienia barw to już zapewne wiecie z czym mamy do czynienia. Boczne panele przejechano czerwienią. Również swoosh utrzymany jest w tej barwie. Do tego dochodzi dominująca biel, którą umieszczono na podeszwie, sznurówkach oraz toeboxie. Uzupełnieniem stawki są szare akcenty. Ponadto poszczególne panele złączono ze sobą metodą bezszwową.

Jeśli chcecie być w posiadaniu własnej pary to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową sklepu Sneaker Politics.

Nike Air Max 1 Ultra Essential OG
White/Varsity Red
Styczeń 2016

Nike_Air_Max_1_Essential_OG_Red_Sneaker_Politics_Hypebeast_2-2_grande Nike_Air_Max_1_Essential_OG_Red_Sneaker_Politics_Hypebeast_4-2_grande Nike_Air_Max_1_Essential_OG_Red_Sneaker_Politics_Hypebeast_5-2_grande Nike_Air_Max_1_Essential_OG_Red_Sneaker_Politics_Hypebeast_6-2_grande Nike_Air_Max_1_Essential_OG_Red_Sneaker_Politics_Hypebeast_8-2_grande Nike_Air_Max_1_Essential_OG_Red_Sneaker_Politics_Hypebeast_9-2_grande

Reklama
air jordan