- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 Ultra Flyknit „Sport Red”

Nike Air Max 1 Ultra Flyknit „Sport Red”

Pierwszy raz o zajawkach tej kolorystyki, a także samym wydaniu pisaliśmy pod koniec kwietnia tego roku. Mowa oczywiście o butach Nike Air Max 1 w technologii Ultra Flyknit. Natomiast samo zestawienie barw obecnie funkcjonuje pod nazwą Sport Red.

Przed pełną charakterystyką warto skupić się na Ultra Flyknit, która łączy obszary o wysokim stopniu wentylacji a elastyczność umieszczona jest w kluczowych miejscach. Do tego cholewka dostosowuje się do kształtu stopy, zapewniając jej maksymalny komfort i lekkość.

Natomiast, jeśli chodzi o wygląd załączonej parki to jest to klasyczne podejście do tematu, gdyż bardzo dobrze znamy takie zestawienie barw. Boczne panele wyścielono czerwienią. Kolor ten również położono na swooshu. Podeszwa oraz sznurówki to biel a resztę przestrzeni zajmuje odcień szarości.

Co do daty premiery to niestety jeszcze jej nie znamy, ale na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem jak tylko coś więcej pojawi się na ten temat to na pewno damy Wam znać.

nike-air-max-1-ultra-flyknit-sport-red-1 nike-air-max-1-ultra-flyknit-sport-red-3 nike-air-max-1-ultra-flyknit-sport-red-4 nike-air-max-1-ultra-flyknit-sport-red-5 nike-air-max-1-ultra-flyknit-sport-red-6

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: