To będzie naprawdę mocny #AirMaxDay a wystarczy spojrzeć chociażby na poniższą kolorystykę biegówek Nike Air Max 1 Ultra Moire, czyli technologii, która ma m.in. takie zalety jak lekką, perforowaną cholewkę ze skóry syntetycznej, zapewniającą trwałość, wygodę i wentylację. Do tego środkowa podeszwa wykonana jest z pianki IU a jej gumowe tworzywo zapewnia trwałość i przyczepność.

Natomiast wracając do poniżej kolorystyki to tutaj projektanci Nike postawili na pełen minimalizm. Zestawienie brzmi następująco: Wolf Grey/Pure Platinum, gdzie praktycznie cała powierzchnia tych butów pokryta jest przez szarość, dostępną w dwóch odcieniach. Ciemny zajmuje okolice swoosha, razem z brandingiem, sznurówkami, językiem i toeboxem. Jasny wariant to po prostu podeszwa.

Ponadto takie podejście w doborze barw zdecydowanie tutaj się sprawdza. Dlatego, jeśli chcecie być w posiadaniu własnej pary to odwiedźcie oficjalną stronę internetową niemieckiego asphaltgold lub poszukajcie ich w dobrych polskich sklepach.

Nike Air Max 1 Ultra Moire
Wolf Grey/Pure Platinum
705297 020
Kwiecień 2016

nike-air-max-1-ultra-moire---all-grey-1 nike-air-max-1-ultra-moire---all-grey-4

Reklama
air jordan