- Reklama -NikeNike

Nike Air Max 1 „Wabi-Sabi” to kolejny wariant szykowany na Air Max Day 2022

Jak na razie tegoroczny Air Max Day zapowiada się bardzo kobieco. Najpierw pokazywaliśmy Nike Air Max 1 w wersji „City of Light”, a już mamy podgląd na następną kolorystykę tego modelu. Przed Wami zajawkowe zdjęcia wariantu „Wabi-Sabi”.

Szykowana kolorystyka czerpie inspirację z tradycyjnej japońskiej koncepcji estetycznej wabi-sabi, która koncentruje się na docenieniu niedoskonałości znalezionych w naturze.

Cholewka butów bazująca na bieli została dopełniona panelami w kolorach ziemi. Mamy na myśli beż, oliwkową zieleń, brąz i stonowane złoto. Co ciekawe, kolory i poszczególne panele różnią się między sobą jeśli zerkniemy na oba buty z tejże pary, co tylko podkreśla „niedoskonałość”. Inne podobne akcenty nawiązujące do wspomnianego motywu to niechlujne przeszycia, niedopasowane elementy, popękana podeszwa i tym podobne kwestia.

Wprawdzie jeszcze data ich premiery nie została ujawniona, ale chyba Air Max Day 2022 wydaje się najbardziej prawdopodobny, czyli dzień 26 marca. Opisywane Jedynki powinny być dostępne poprzez Nike SNKRS.

Nike Air Max 1 WMNS „Wabi-Sabi”
DQ8656-133
Marzec 2022

Nike Air Max 1 Wabi-Sabi DQ8656-133 Zajawka 1 Nike Air Max 1 Wabi-Sabi DQ8656-133 Zajawka 2 Nike Air Max 1 Wabi-Sabi DQ8656-133 Zajawka 3

LINK DO NIKE SNKRS

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: