- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 1 - White / Pure Platinum - Gum Yellow

Nike Air Max 1 – White / Pure Platinum – Gum Yellow

Już niebawem na sklepowych półkach wyląduje bardzo fajne wydanie popularnych biegówek ze stajni Nike. Mowa oczywiście o butach Nike Air Max 1. Czemu piszemy, że będzie to ciekawy wariant? Nawet nie chodzi nam już o kolorystykę, która zresztą jest bardzo minimalistyczna, ale o kształt toeboxa. Wygląda on jak za starych dobrych lat!

Natomiast, jeśli chodzi o zestawienie barw to całość funkcjonuje pod nazwą White/Pure Platinum-Gum Yellow. Dlatego co do wyglądu tego obuwia to już po samym tytule można zorientować się z czym mamy do czynienia. Cholewka to połączenie dwóch kolorów a dokładnie bieli z odcieniem szarości. Ten pierwszy zdecydowanie dominuje, pokrywając toebox, boczne panele oraz sznurówki z językami i podeszwą. Szarość umieszczono na brandingu w postaci swoosha oraz z przodu. Stawkę zamyka gumowy spód podeszwy, dodający smaczku całemu projektowi.

Co do dostępności tej parki to powoli wyglądajcie jej na oficjalnej stronie internetowej Nike, bowiem w niedalekiej przyszłości powinna ona zawędrować na wirtualne półki.

Nike Air Max 1 White Pure Platinum Gum Yellow1 Nike Air Max 1 White Pure Platinum Gum Yellow2 Nike Air Max 1 White Pure Platinum Gum Yellow3 Nike Air Max 1 White Pure Platinum Gum Yellow4 Nike Air Max 1 White Pure Platinum Gum Yellow5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: