To, że zbliża się zima wcale nie oznacza, że Nike Sportswear nie sięga po kultowe i klasyczne retro biegówki Air Max 1. Przed Wami ich kolejna wersja kolorystyczna, tyle że kierowana do kobiet.

Z racji tego, że jest to wydanie Essential to mamy ciut inne materiały niż zazwyczaj. Jest wprawdzie zamsz na mudguardzie, tu w kolorze niebieskim, a także siateczka którą projektanci spod znaku Swoosha barwią na kolor beżowo szary i to w jasnym odcieniu, ale dołożono jeszcze skórę na bocznych panelach zamiast zamszu, jest ona w kolorze siateczki. Projekt uzupełnia boczna łyżwa w kolorze niebieskim oraz biaława podeszwa z gumowym spodem.

Widoczna tu damskie Air Max 1 już powoli pokazują się w sklepach z butami Nike. W Polsce podpytajcie o nie w sklepie Worldbox.

Nike Air Max 1 Essential WMNS
Light Bone/Gum Medium Brown-Brigade Blue
599820-019
Październik 2015
$100

Nike Air Max 1 WMNS-Light Bone-Gum Medium Brown-Brigade Blue-1 Nike Air Max 1 WMNS-Light Bone-Gum Medium Brown-Brigade Blue-2 Nike Air Max 1 WMNS-Light Bone-Gum Medium Brown-Brigade Blue-3 Nike Air Max 1 WMNS-Light Bone-Gum Medium Brown-Brigade Blue-4 Nike Air Max 1 WMNS-Light Bone-Gum Medium Brown-Brigade Blue-5

Reklama
air jordan