Ledwo co Nike Sportswear zaprezentowało Air Max 2017, a już możemy przyjrzeć się im dokładniej na załączonych poniżej fotografiach. Na dywaniku mamy pierwszy z wariantów, czyli wersję Black / White Anthracite.

Tak jak już wspominaliśmy w poprzednim wpisie, cholewka buta typu Flymesh gwarantuje wentylację i wsparcie w newralgicznych miejscach. Natomiast profilowana pianka stabilizuje śródstopie i piętę. Każdy z tych materiałów jest w kolorze czarnym. Z kolei pod stopami znajdziemy pełnowymiarową poduszkę gazową Max Air zapewniającą amortyzację i umożliwiającą wykonywanie płynnych ruchów. Kropką nad i zdaje się być szary Swoosh z białą obwolutą, który został wykonany z odblaskowego materiału 3M.

Widoczne tu zdjęcia butów Air Max 2017 pochodzą ze sklepu Titolo. Jeśli nie uda się Wam kupić Waszego rozmiaru to zajrzyjcie również do polskiego sklepu Nike Sportswear.

Nike Air Max 2017
Black / White Anthracite
849559-001
Listopad 2016

NIKE AIR MAX 2017 - BLACK : WHITE - ANTHRACITENIKE AIR MAX 2017 BLACK WHITE ANTHRACITE-1 NIKE AIR MAX 2017 - BLACK : WHITE - ANTHRACITENIKE AIR MAX 2017 BLACK WHITE ANTHRACITE-2

Reklama
air jordan