- Reklama -NikeNike

Nike Air Max 90 Anniversary – Flash Lime / Black – Hyper Jade / Infrared

Jak już mogliście wywnioskować z naszych newsów, w tym roku Nike obchodzi 25 rocznicę powstania jednego z najważniejszych klasyków, czyli modelu Air Max 90. Wprawdzie poniższe wydanie pojawiło się już na łamach naszego magazynu, ale był to jedynie zarys tematu a dzisiaj prezentujemy te buty w pełnej krasie!

Jeśli chodzi o samą kolorystykę to nosi ona następującą nazwę: Flash Lime/Black-Hyper Jade/Infrared. Dlatego też wygląd tych kicksów jest naprawdę pokręcony. Mamy do czynienia z błękitem, połączonym z jasną zielenią. Do tego dochodzi motyw przypominający kamuflaż, ale na pewno nie jest to standardowe wydanie. Oprócz tego znajdziemy jeszcze sznurówki wyposażone w neonową zieleń. Uzupełnieniem stawki jest czarny swoosh, biała podeszwa oraz czerwone akcenty.

Jak sami widzicie jest naprawdę grubo, ale jeśli poniższa para wpadła Wam w oko to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową szwajcarskiego sklepu Titolo.

Nike Air Max 90 Anniversary
Flash Lime/Black-Hyper Jade/Infrared
725235 306
Kwiecień 2015

nike-air-max-90-anniversary-flash-lime-hyper-jade-infrared-1 nike-air-max-90-anniversary-flash-lime-hyper-jade-infrared-3 nike-air-max-90-anniversary-flash-lime-hyper-jade-infrared-681x453

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: