- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 90 Mid "SneakerBoot" Pack (Październik 2013)

Nike Air Max 90 Mid „SneakerBoot” Pack (Październik 2013)

Amerykańska firma Nike zaprezentowała właśnie w całości swój najnowszy zestaw, który nosi nazwę SneakerBoot i składa się wyłącznie z kontrowersyjnego modelu, czyli Nike Air Max 90, ale w wersji Mid.

Znajdziemy tutaj aż sześć wersji kolorystycznych, ale warto dodać, że o trzech już wspominaliśmy na naszej stronie – przede wszystkim w newsie zatytułowanym jako Nike Air Max 90 Mid „No Sew” oraz Black/Charcoal i Terra.

Natomiast w trzech świeżych wydaniach znajdziemy takie kolory jak biel, czerń, błękit czy odcień czerwieni. Nie zabraknie również nakrapianej podeszwy w jednym z nich. Ponadto warto zwrócić uwagę na metody produkcji. W akcji zobaczymy m.in. Hyperfuse, czyli bezszwowe podejście, ale w niektórych miejscach nie zabraknie standardowych zszyć.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery, ale z wstępnych wiadomości wynika, że całość trafi na sklepowe półki już na początku października tego roku.

nike-air-max-90-mid-3 nike-air-max-90-mid-4 nike-air-max-90-mid-5 NIKE-AIR-MAX-90-NO-SEW-GRIDIRON-PINK-FORCE-VOLT-2 nike-air-max-90-mid-6 nike-air-max-90-mid-black-side NIKE-AIR-MAX-90-MID-NO-SEW-DARK-GREY-METALLIC-SILVER-2 nike-air-max-90-mid-9 nike-air-max-90-mid-8 nike-air-max-90-mid-7 NIKE-AIR-MAX-90-MID-NO-SEW-copy NIKE-AIR-MAX-90-MID-NO-SEW-DUSTY-RED-CHILLING-RED-1 nike-air-max-90-mid-1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: