- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 90 Premium JCRD - Indigo / Obsidian - Gum

Nike Air Max 90 Premium JCRD – Indigo / Obsidian – Gum

Jak ostatnio napisaliśmy, że biegówki Nike Air Max 90 nieco straciły swój urok i nie widać ich już tak na ulicy, wówczas szybko w komentarzach na naszym profilu na Facebooku wyprowadziliście nas z błędu. W takim układzie prezentujemy Wam kolejną świeżą kolorystykę tych butów, funkcjonującą pod tytułem Indigo/Obsidian-Gum.

Natomiast, jeśli chodzi o wygląd tego obuwia to tak naprawdę mamy tutaj do czynienia głównie z jedną barwą a dokładnie z bardzo ciemnym granatem, który pokrywa praktycznie całą powierzchnię tej ulltra-lekkiej cholewki. Kolor ten umieszczono na toeboxie, bocznych panelach oraz swooshu, sznurówkach i językach. Co do podeszwy to tutaj mamy małą zmianę, bowiem postawiono na czerń a uzupełnieniem stawki jest klasyczna guma, widniejąca na spodzie podeszwy.

Co do dostępności tej wersji Nike Air Max 90 Premium JCRD to koniecznie wpadajcie na oficjalną stronę internetową sklepu Rock City Kicks. Zajrzyjcie także na naszą sklepową zakładkę.

Nike Air Max 90 Premium JCRD
Indigo/Obsidian-Gum
Wrzesień 2017

Nike Air Max 90 Premium JCRD – Indigo : Obsidian – Gum1 Nike Air Max 90 Premium JCRD – Indigo : Obsidian – Gum2 Nike Air Max 90 Premium JCRD – Indigo : Obsidian – Gum3 Nike Air Max 90 Premium JCRD – Indigo : Obsidian – Gum4 Nike Air Max 90 Premium JCRD – Indigo : Obsidian – Gum5 Nike Air Max 90 Premium JCRD – Indigo : Obsidian – Gum6 Nike Air Max 90 Premium JCRD – Indigo : Obsidian – Gum7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: