Oczywiście projektanci firmy Nike nie rezygnują z dość pokręconych kolorystyk a dowodem na to stwierdzenie jest poniższe wydanie modelu Air Max 90 Ultra Breathe, w zestawieniu oznaczonym jako Pure Platinum/Black-Crimson/Dark Grey.

Co do wyglądu tych butów to trzeba przyznać, że powyższy tytuł nie oddaje nam prawdziwego obrazu tej cholewki, bowiem zdobi ją mieszanka czerni, bieli oraz odcienia szarości. Całość tworzy motyw graficzny, kojarzący się odrobinę z kamuflażem (oczywiście nie tym klasycznym). Do tego dochodzą czerwone akcenty oraz biała nakrapiana podeszwa. Uzupełnieniem stawki są materiały i technologie wykorzystane do produkcji. W tym przypadku postawiono na Ultra Breathe. Zatem mamy tutaj mega lekkie materiały.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych biegówek to w tym miesiącu powinny wylądować one na półkach wszystkich sklepów, które w swoich asortymentach posiadają produkty Nike.

Nike Air Max 90 Ultra Breathe
Pure Platinum/Black-Crimson/Dark Grey
822530 001
Październik 2015

nike-air-max-90-ultra-br-bright-crimson-1 nike-air-max-90-ultra-br-bright-crimson-2 nike-air-max-90-ultra-br-bright-crimson-3 nike-air-max-90-ultra-br-bright-crimson-4 nike-air-max-90-ultra-br-bright-crimson-5 nike-air-max-90-ultra-br-bright-crimson-6 nike-air-max-90-ultra-br-bright-crimson-7

via bouncin
Reklama
air jordan