Miłośnicy prostych rozwiązań powinni ucieszyć się na nadchodzącą kolorystykę biegówek Nike Air Max 90, które dodatkowo wykonano w technologii Ultra Moire. Mowa o zestawieniu barw, które otrzymało nazwę All Black. Dlatego, jeśli chodzi o wygląd tych butów to raczej łatwo domyślić się, że cała cholewka wyposażona jest tylko w jedną barwę. Oczywiście chodzi o czerń.

Taka sytuacja dotyczy bocznych paneli, swoosha, sznurówek, toeboxa czy podeszwy, ale mimo oszczędności w doborze kolorów, całość prezentuje się naprawdę dobrze i zdaje egzamin. Dlatego, jeśli chcecie być w posiadaniu własnej pary to koniecznie odwiedźcie oficjalną stronę internetową szwajcarskiego Titolo lub Sneaker Politics.

Nike Air Max 90 Ultra Moire
Black/Black/Black
819477 010
Luty 2016

Nike_Air_Max_90_Ultra_Moire_black_Sneaker_Politics_Hypebeast_1 Nike_Air_Max_90_Ultra_Moire_black_Sneaker_Politics_Hypebeast_4 Nike_Air_Max_90_Ultra_Moire_black_Sneaker_Politics_Hypebeast_5 Nike_Air_Max_90_Ultra_Moire_black_Sneaker_Politics_Hypebeast_7 Nike_Air_Max_90_Ultra_Moire_black_Sneaker_Politics_Hypebeast_8 Nike_Air_Max_90_Ultra_Moire_black_Sneaker_Politics_Hypebeast_9

Reklama
air jordan