Dzisiaj wypada jedna z ważniejszych rocznic, która zdecydowanie zmieniła oblicze sneakersowego rynku. Mowa oczywiście o #AirMaxDay, dlatego też ciężko byłoby nie zaprezentować Wam przez ten weekend wpisów, poświęconych marce z Oregonu.

Na pierwszy ogień leci zupełna nowość, która pojawiała się na przeróżnych banerach reklamowych, również na łamach naszego magazynu. Mowa o biegówkach Air Max 90, ale w wydaniu Ultra Superfly T. Jest to na pewno niezły smaczek dla wszystkich fanów linii Air Max, gdyż but ten stworzyło trzech utytułowanych projektantów: Hiroshi Fujiwara, z którym przeprowadziliśmy właśnie wywiad, Tinker Hatfield oraz Mark Parker.

Sam model prezentuje się naprawdę dobrze. To co od razu rzuca się w oczy to specjalna skarpeta, sięgająca nad kostkę. Natomiast sama kolorystyka obraca się wokół takich barw jak biel, czerń i popularna bordowa barwa. Uzupełnieniem stawki są niebieskie akcenty.

Natomiast, jeśli chcecie być w posiadaniu własnej pary to musicie się sporo nagimnastykować, gdyż sklepy sprzedają je głównie na miejscu a opcja on-line nie jest dostępna. Poniższe fotografie pochodzą z oficjalnej strony internetowej asphaltgold.

Nike Air Max 90 Ultra Superfly T
Black/White-Dark Grey
850613 001
Kwiecień 2016

xnike-air-max-90-ultra-superfly-t---black-white-red-1.jpg.pagespeed.ic.T2HTHVTe-K xnike-air-max-90-ultra-superfly-t---black-white-red-4.jpg.pagespeed.ic.Kgk6PG6Crd

Reklama
air jordan