Czy tego chcemy czy nie, ostatnie trzy miesiące roku do najładniejszych nie będą się zaliczały, mowa o aurze. Jednakże ekipa Nike serwując takie wydania butów Air Max 90 jak to poniższe trochę nam ożywi ten kiepski okres w roku.

Z racji zimowego wydania projektanci z Oregonu zainwestowali w dodatkową trakcję na podeszwie oraz w inne materiały w porównaniu z letnimi wydaniami. Podeszwa w żywej czerwieni oraz skórzany mudguard o tej samej barwie ożywiają to wydanie. Boczne panele oraz góra toeboxa wraz z językiem są z kolei czarne. Czerwień widzimy ponownie na wyściółce i oczkach na sznurówki.

Zainteresowani zakupem? Buty właśnie pojawiły się w Sneaker Politics, w Polsce o dostawę podpytajcie o nie w sklepie Worldbox.

Nike Air Max 90 Winter Premium
Gym Red/Black
683282 606
Październik 2015

Nike Air Max 90 Winter Premium-Gym Red-Black-1 Nike Air Max 90 Winter Premium-Gym Red-Black-2 Nike Air Max 90 Winter Premium-Gym Red-Black-3 Nike Air Max 90 Winter Premium-Gym Red-Black-4 Nike Air Max 90 Winter Premium-Gym Red-Black-5 Nike Air Max 90 Winter Premium-Gym Red-Black-6 Nike Air Max 90 Winter Premium-Gym Red-Black-7

Reklama
air jordan