- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNIKE AIR MAX 95 (JESIEŃ / ZIMA 2016) - ILUSTRACJE

NIKE AIR MAX 95 (JESIEŃ / ZIMA 2016) – ILUSTRACJE

Jeszcze dobrze się sezon letni nie rozpoczął, a już przedstawiamy pierwsze lustracje kolekcji jesienno zimowej od Nike Sportswear. Dokładniej ilustracje pięciu zbliżających się wariantów butów Air Max 95.

Na pierwszy ogień mamy dla Was wersję, w której cholewka jest lekko 'owłosiona’. But łączy ze sobą czerń oraz czerwień z zielenią i kolorem niebieskim. Następnie mamy wariant w granacie z czarnym pasem na środku i czarną podeszwą. Trzeci wariant jest zrobiony w podobny sposób jak poprzednik, ale już w odcieniach beżu i szarości. Dwie ostatnie kolorystyki to odcienie szarości i beżu, do których dochodzą akcenty w kolorze różowym i czerwonym.

Konkretów co do premiery niestety nie znamy. Powinny pojawić się w drugiej połowie roku w takich sklepach jak chociażby Worldbox.

NIKE AIR MAX 95 (JESIEN-ZIMA 2016) ILUSTRACJE-1 NIKE AIR MAX 95 (JESIEN-ZIMA 2016) ILUSTRACJE-2 NIKE AIR MAX 95 (JESIEN-ZIMA 2016) ILUSTRACJE-3 NIKE AIR MAX 95 (JESIEN-ZIMA 2016) ILUSTRACJE-4 NIKE AIR MAX 95 (JESIEN-ZIMA 2016) ILUSTRACJE-5

via US11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: