- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike wyda buty Air Max 95 ochrzczone jako „Reverse Stash”

Nike wyda buty Air Max 95 ochrzczone jako „Reverse Stash”

Starsi z Was pamiętają zapewne bardzo dobrze rok 2006 i niesamowitą kolaborację na linii Nike x Stash, której efektem była limitowana edycja butów Air Max 95. Wspominamy o tym, ponieważ ekipa Nike Sportswear szykuje dla nas nową wersję tych butów w wariancie, który w sieci został już ochrzczony jako Reverse Stash.

Wprawdzie wydanie to nie jest nic a nic połączone ze słynnym grafficiarzem, ale delikatnie czuć tu jego klimat. Projektanci amerykańskiej marki zrobili tu odwrotność wydania z 2006 roku. Czarna podeszwa i dolne panele z czarnego zamieniono na przeciwność w postaci bieli. Z kolei elementy w odcieniach koloru niebieskiego zamieniono miejscami. Z kolei górna partia w czerni jest teraz ciut większa. Można rzecz, że jest to luźna reinterpretacja wersji z 2006 roku.

Konkretów co do premiery poniższych butów Nike Air Max 95 „Reverse Stash” jeszcze nie znam. Sprawdzajcie jednak na bieżąco sklep spod tego linku, ponieważ buty mogą się pojawić w najbliższych dniach.

Nike Air Max 95 Reverse Stash-1 Nike Air Max 95 Reverse Stash-2 Nike Air Max 95 Reverse Stash-3 Nike Air Max 95 Reverse Stash-4 Nike Air Max 95 Reverse Stash-5 Nike Air Max 95 Reverse Stash-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: