- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPrzed Wami Nike Air Max 97 "B-Sides" Pack

Przed Wami Nike Air Max 97 „B-Sides” Pack

Nie da się ukryć, że ostatnie dwa lata zostały zdominowane przez model Nike Air Max 97. Wydaje się jednak, że designerzy spod znaku Swoosha nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i serwują nam kolejne nowości, w tym ten oto świetny zestaw „B-Sides” Pack.

Każdy z nas zna na wylot oryginalne kolorystyki Air Max 97 sprzed lat, te w złocie i srebrze. W tym przypadku projektanci zdecydowali się wywrócić je na lewą stronę pozostawiając jednak część cholewki w oryginalnym kolorze. Do wyboru mamy zatem aż trzy różne kolorystyki, które nawiązują do pierwowzorów i aż tu czuć odpowiedni ich klimat. Mamy wariant ze złotym mudguardem i czarną górną partią cholewki oraz utrzymany w tym samym układzie wariant ze srebrem. Z kolei kolorystyka numer trzy to kolor biały, który zdominował górę buta i srebro, które rozdaje karty w dolnej części cholewki. W każdym z wariantów widzimy poduszki Air Max zabarwione na ten sam kolor co dolna część cholewki i we wszystkich umieszczono czerwonego mini Swoosha na boku.

Wszystkie opisywane tu wersje butów z zestawu Nike Air Max 97 „B-Sides” Pack znajdziecie na poniżej załączonych zdjęciach ze sklepu 43einhalb, w którym premiera ustawiona jest na 9 listopada. Jeśli nie znajdziecie tam swojego rozmiaru to sprawdzajcie oficjalny polski sklep Nike.

Nike Air Max 97 B-Sides Pack 1 Nike Air Max 97 B-Sides Pack 2 Nike Air Max 97 B-Sides Pack 3 Nike Air Max 97 B-Sides Pack 4 Nike Air Max 97 B-Sides Pack 5 Nike Air Max 97 B-Sides Pack 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: