- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersLimitowane Nike Air Max 97 będą dostępne w Polsce!

Limitowane Nike Air Max 97 będą dostępne w Polsce!

Ten rok to dla fanów sylwetki Air Max 97 to prawdziwe żniwa. Ekipa Nike Sportswear przywróciła już dwie wersje OG, czyli Silver Bullet oraz wariant Gold. To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ kolejną wersję OG – Atlantic Blue zobaczyliśmy w sprzedaży kilka dni temu.

Czy może być jeszcze lepiej? Pewnie, że tak! Przed Wami kolejny wariant OG, który nazywany jest Neon lub Japan, a to ze względu to, że były limitowane tylko i wyłącznie na rynek azjatycki, na Japonię! Ostatni raz widzieliśmy je w sklepach w 2005 roku. Teraz wracają w swojej oryginalnej formie i kolorach. Koło takich wydań nie powinno się przechodzić obojętnie i powinny znaleźć się w szafie każdego fana serii Air Max.

Syntetyczny nubuk w czerni tuż nad podeszwą łączy się z siateczką w czerni, którą widzimy w górnych partiach cholewki. Dodatkowo projektanci zamontowali tu pasy z odblaskowego materiału 3M, które mamy w kolorze srebrnym, podobnie jak sznurówki. Srebrny boczny element z neonowym Swooshem zwieńcza temat cholewki. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z neonowym systemem Air Max.

Limitowane wcześniej Nike Air Max 97 będą dostępne w Polsce pod tym linkiem już 28 października. Cena i godzina premiery do sprawdzenia na stronie Nike.

Nike Air Max 97 OG „Neon” aka „Japan”
Black/Volt-Metallic Silver-White
921826-004
28 Październik 2017

Nike Air Max 97 OG Neon aka Japan-1 Nike Air Max 97 OG Neon aka Japan-2 Nike Air Max 97 OG Neon aka Japan-3 Nike Air Max 97 OG Neon aka Japan-4 Nike Air Max 97 OG Neon aka Japan-5 Nike Air Max 97 OG Neon aka Japan-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: