- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 97 Premium „Light Pumice”

Nike Air Max 97 Premium „Light Pumice”

Oto czwarta już wersja Premium w modelu Air Max 97, która pojawi się w najbliższym czasie na sklepowych półkach. Mowa tu o wariancie Light Pumice, obok której pojawią się pokazywane wcześniej warianty Wolf Grey, a także Particle Beige oraz Light Bone.

Tak jak poprzednio tak i teraz designerzy Nike Sportswear zdecydowali się postawić na zmatowioną szczotkowaną skórę. Umieszczają ją na mudguardzie, czyli tuż nad podeszwą. W naszym przypadku jest ona zabarwiona na jeden z odcieni szarości. Oprócz tego mamy jeszcze siateczkę i odblaskowe elementy z materiału 3M. Charakterystycznym elementem tego wydania są pasy w kolorze żółtawym, które widzimy w górnych partiach cholewki.

Jeśli chodzi o premierę opisywanych Nike Air Max 97 Premium „Light Pumice” to zapraszam już 4 sierpnia do internetowego sklepu Nike.

Nike Air Max 97 Premium Light Pumice-1 Nike Air Max 97 Premium Light Pumice-2 Nike Air Max 97 Premium Light Pumice-3 Nike Air Max 97 Premium Light Pumice-4 Nike Air Max 97 Premium Light Pumice-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: