- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 97 Premium „Particle Beige”

Nike Air Max 97 Premium „Particle Beige”

Buty Nike Air Max 97 w wydaniu Premium w ramach jesiennej kolekcji pojawią się na sklepowych półkach w kilku wydaniach. Pokazywałem już Wam wariant Light Bone, a obok nich będzie stała również wersja Particle Beige, która jest bohaterem tego wpisu.

Głównym i charakterystycznym materiałem, który wyróżnia to wydanie na tle innych jest zmatowiona i szczotkowana skóra umiejscowiona wokół buta tuż na podeszwą. Zabarwiono ją na kolor różowy i dopełniono jasnobeżowymi panelami tuż nad nią. Z kolei górne partie cholewki to kolor ciemnobeżowy. Całość postawiono na białawej podeszwie i domknięto białawą wyściółką. Jasnoróżowy język i wkładka w kolorze różowe to tylko wisienka na tym torcie.

Zatem kiedy możemy zobaczyć opisywane Air Max 97 Premium w sklepach? Szykujcie się na 4 sierpnia i zaglądajcie wtedy do internetowego sklepu Nike.

Nike Air Max 97 Premium Particle Beige-1 Nike Air Max 97 Premium Particle Beige-2 Nike Air Max 97 Premium Particle Beige-3 Nike Air Max 97 Premium Particle Beige-4 Nike Air Max 97 Premium Particle Beige-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: