- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max 98 „Kinetic Green” - Zajawka

Nike Air Max 98 „Kinetic Green” – Zajawka

Ledwo co pokazaliśmy Wam buty Nike Air Max Plus i podkreślaliśmy, że jest to zdecydowanie sezon należący do linii Air Max a już teraz mamy dla Was świeżą zajawkę butów Nike Air Max 98, które mają wylądować na sklepowych półkach w zestawieniu z roboczym tytułem Kinetic Green.

Co do wyglądu tego obuwia to w tym przypadku projektanci Nike postawili na kilka kolorów. Na cholewce widnieje przede wszystkim mieszanka dominującej szarości z czernią. Do tego dochodzą jeszcze odblaskowe elementy a wspomniany wyżej miks barw, stanowi świetne tło dla zielonych akcentów. Co prawda mały swoosh, umieszczony na bocznych panelach jest wyposażony w czerń, ale robotę robi zielone obramowanie. Ponadto sznurówki wraz z językami również zabarwione są na ciemną zieleń. Uzupełnieniem stawki jest natomiast szaro-zielona podeszwa, przy czym sam system także jest zielony.

Jak widać po naszym opisie i niewielkiej porcji fot, które złączyliśmy do tego wpisu, zielona barwa robi tutaj największą robotę. Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej parki to wstępnie w sieci pojawiła się następująca data – 30 marzec, także w tym czasie przeglądajcie wybrane sklepu na świecie, które mają w swoim asortymencie produkty Nike oraz sprawdzajcie oficjalną stronę tego brandu a my mamy nadzieję, że do tego czasu wrzucimy Wam więcej dobrych fotografii.

Nike Air Max 98 Kinetic Green Zajawka1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: