- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Max Lunar 90 JCRD – Red / Purple – Grey

Nike Air Max Lunar 90 JCRD – Red / Purple – Grey

Dawno nie prezentowaliśmy żadnego wydania Nike Air Max 90, gdzie główną rolę grałyby takie technologie jak Lunar oraz Jacquard. Dzisiaj mamy okazję zmienić ten stan, bowiem mamy dla Was kolorystykę o nazwie Red/Purple-Grey.

Jak można się zorientować, w akcji zobaczymy trzy kolory, aczkolwiek nie ma tutaj dominującej barwy. Mamy raczej do czynienia z niezłym miksem. Czerwień bardzo dobrze współgra z czarno-szarą podeszwą a na tym tle wyróżnia się niebieska grafika w postaci linii. Uzupełnieniem stawki są szare sznurówki i czarny swoosh.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to zajrzyjcie na oficjalną stronę internetową size?, aczkolwiek nie zdziwiłby nas fakt, że kicksy te pojawią się w którymś z polskich sklepów: Najlepsze polskie sklepy z butami.

Nike Air Max Lunar 90 JCRD
Red/Purple – Grey
Wrzesień 2014

nike-air-max-lunar90-jacquard-red-purple-grey-2 nike-air-max-lunar90-jacquard-red-purple-grey-3 nike-air-max-lunar90-jacquard-red-purple-grey-4 nike-air-max-lunar90-jacquard-red-purple-grey-5 nike-air-max-lunar90-jacquard-red-purple-grey-6 nike-air-max-lunar90-jacquard-red-purple-grey-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: