- Reklama -NikeNike

Nike Air Max Plus „Classico” Pack poróżni wiele osób…

Trzeba to sobie jasno powiedzieć. Najnowszy dzieło projektantów amerykańskiej firmy Nike poróżni kibiców dwóch francuskich drużyn, bowiem świeży zestaw o nazwie Classico, składa się z parki Nike Air Max Plus, dostępnej w dwóch kolorystykach. Jedna z nich nawiązuje do Paryża a dokładnie do ekipy Paris Saint-Germain F.C. a druga do Olympique Marsylia.

Mamy zatem dwie największe francuskie ekipy, przeniesione na cholewkę tych oldschoolowych butów rodem z 1998 roku. Pierwsza wersja to nic innego jak dominujący granat, który zdecydowanie tutaj dominuje i pokrywa większą część nietuzinkowej cholewki. Do tego dochodzą jeszcze czerwone akcenty, które także pojawiają się na trykotach zawodników. Czerwień umieszczono na swooshu oraz w okolicy toeboxa a także na językach i spodzie podeszwy. Natomiast, jeśli chodzi o drugie wydanie to tutaj mamy mieszankę takich barw jak biel i błękit. W tym przypadku biel kradnie całe show, bowiem zajmuje praktycznie wszystkie obszary tych biegówek a przy okazji stanowi świetne tło dla błękitu w postaci także brandingu czy spodu podeszwy.

Co do dostępności tych parek to już teraz sprawdzajcie wszystkie dobre sklepy na świecie, które w swoim asortymencie posiadają produkty Nike. Dzięki naszej liście, możecie zobaczyć jak to wygląda na naszym podwórku, ale przede wszystkim uderzcie na oficjalną stronę internetową Nike.

Nike Air Max Plus Classico Pack porozni wiele osob1 Nike Air Max Plus Classico Pack porozni wiele osob2 Nike Air Max Plus Classico Pack porozni wiele osob3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: