- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Nike Air Max Plus „Orange / Black” nadchodzą z nietypową siateczką

Na pierwszy rzut oka otrzymujemy odgrzewanego kotleta w postaci wersji, która może Wam przywodzić na myśli dobrze wszystkim znaną wersję OG. Niech Was to nie zmyli! Jeśli się przyjrzycie poniższej wersji Air Max Plus to zauważycie sporo ciekawych różnic.

Zacznijmy od cholewki, która zmienia bazowe materiały na siateczkę o dość sporych oczkach, co z pewnością przyda się w sezonie letnim. W naszym przykładzie zabarwiono ją w odcieniach pomarańczu, które przechodzą do ciemnej szarości w okolicach pięty. Następnie mamy czarny mudguard niczym w wersji OG. W tym samym kolorze jest jeszcze język oraz wyściółkę. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z pomarańczowym systemem amortyzacji.

Zmiany nastąpił jeszcze w bocznej konstrukcji z tworzywa, które zamiast czystej czerni, przechodzą od pomarańczu w dolnej części do czerni przy wiązaniu. Podobne ruchy widzimy w pomoście na środku podeszwy, gdzie pomarańcz zmieniono miejscami z czernią.

Opisywane Nike Air Max Plus pojawią się w oficjalnym sklepie pod tym linkiem już w najbliższych tygodniach.

Nike Air Max Plus Orange Black DM0032-800 1 Nike Air Max Plus Orange Black DM0032-800 2 Nike Air Max Plus Orange Black DM0032-800 3 Nike Air Max Plus Orange Black DM0032-800 4 Nike Air Max Plus Orange Black DM0032-800 5 Nike Air Max Plus Orange Black DM0032-800 6 Nike Air Max Plus Orange Black DM0032-800 7 Nike Air Max Plus Orange Black DM0032-800 8

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: