Z zestawu Nike Sportswear „Tech Fleece” pokazywaliśmy już świetne Nike Cortez – Tumbled Grey/Black, były też Nike Roshe One NM TP – Black. Dziś w tym wpisie skupimy się już na kolejnym modelu, który wszedł w zakres tego zestawu. Mowa o butach Air Presto i kolorystyce Black / Black – Heather Grey – Black.

Ekipa odpowiedzialna za projekty w Nike zdecydowała się sięgnąć do odzieży i skorzystać z materiału Tech Fleece. Korzystają z niego przy konstruowaniu całej cholewki barwiąc go na szaro. Wzmacniają to po bokach czarnym termo poliuretanem i dokładają do tego czarny nosek, sznurówki i wyściółkę. Wszystko to stawiają na białej podeszwie.

Widoczne tu buty swoją premierę mają 27 sierpnia i jest to limitowane wydanie Quickstrike.

Nike Air Presto TP QS 
Black/Black-Heather Grey-Black
812307-002
27 Sierpień 2015

Nike Air Presto Tech Fleece-Black-Black-Heather Grey-Black-1 Nike Air Presto Tech Fleece-Black-Black-Heather Grey-Black-2 Nike Air Presto Tech Fleece-Black-Black-Heather Grey-Black-3 Nike Air Presto Tech Fleece-Black-Black-Heather Grey-Black-4 Nike Air Presto Tech Fleece-Black-Black-Heather Grey-Black-5 Nike Air Presto Tech Fleece-Black-Black-Heather Grey-Black-6

Reklama
air jordan