Wracamy do Was z tematem modelu Nike Air Trainer Victor Cruz, który dedykowany jest zawodnikowi NFL, grającemu na co dzień w ekipie New York Giants Victorowi Cruz. W tym przypadku postawiono na kolorystykę oznaczoną jako Black/Bright Crimson-Yellow/White.

Mamy zatem do czynienia z czarną cholewką. Zresztą barwa ta zdecydowanie tutaj dominuje, pokrywają m.in. dwa charakterystyczne zapięcia (jedno umieszczone w okolicach pięty a drugie przy sznurówkach). Do tego dochodzą niewielkie czerwone akcenty jak mały swoosh, umieszczony po bokach oraz wnętrze. Uzupełnieniem stawki jest srebrny język, szara podeszwa, która dodatkowo jest nakrapiana.

Jeśli interesuje Was poniższa parka to odwiedźcie czym prędzej oficjalną stronę internetową sklepu Sneaker Politics.

Nike Air Trainer Victor Cruz
Black/Bright Crimson-Yellow/White
Styczeń 2016

Nike_Air_Trainer_Victor_Cruz_QS_Sneaker_POlitics_Hypebeast_3 Nike_Air_Trainer_Victor_Cruz_QS_Sneaker_POlitics_Hypebeast_4 Nike_Air_Trainer_Victor_Cruz_QS_Sneaker_POlitics_Hypebeast_5 Nike_Air_Trainer_Victor_Cruz_QS_Sneaker_POlitics_Hypebeast_6 Nike_Air_Trainer_Victor_Cruz_QS_Sneaker_POlitics_Hypebeast_8 Nike_Air_Trainer_Victor_Cruz_QS_Sneaker_POlitics_Hypebeast_9

Reklama
air jordan