Lecimy z kolejnym wydaniem modelu Nike Air Trainer Victor Cruz, czyli butów zaprojektowanych specjalnie dla zawodnika NFL, grającego w drużynie New Jork Giants Victora Cruza.

Tym razem przyszła pora na kolorystykę oznaczoną jako Wolf Grey/Silver-Black/Bright Crimson. Dlatego też, jeśli chodzi o wygląd tych butów to już sam tytuł nam sporo sugeruje. Przede wszystkim mamy do czynienia z szarą barwą, która robi tutaj naprawdę dobrą robotę. Pokrywa ona boczne panele, sznurówki, charakterystyczne zapięcie czy toebox. Do tego dochodzi czarno-biała podeszwa i nakrapiany motyw. Na tym tle wyróżniają się czerwone akcenty, umieszczone głównie na języku.

Natomiast co do dostępności to na sklepowych półkach powinny pojawić się już 11 grudnia. W tym czasie szturmujcie wybrane butiki.

Nike Air Trainer Victor Cruz
Wolf Grey/Silver-Black/Bright Crimson
777535 001
11 Grudzień 2015

nike-air-cruz-wolf-grey-black-1 nike-air-cruz-wolf-grey-black-2 nike-air-cruz-wolf-grey-black-3 nike-air-cruz-wolf-grey-black-4 nike-air-cruz-wolf-grey-black-5 nike-air-cruz-wolf-grey-black-7 nike-air-cruz-wolf-grey-black-8 nike-air-cruz-wolf-grey-black-9 nike-air-cruz-wolf-grey-black6

Reklama
air jordan