Ekipa z Nike Sportswear przyszykowała dla nas świetny pack o nazwie All Out Flyknit, który obejmuje dwa warianty kolorystyczne modelu Nike Air Zoom. Do wyboru mamy następujące kolorystyki: Blue/Obsidian oraz Black/Cool Grey-Volt. Ponadto zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki obu par to warto dodać, że w tym przypadku są one wyposażone w najwyżej jakości technologię czy materiały. Oczywiście nie zabraknie motywu Dynamic Flyware, dzięki czemu sam but jest bardzo wygodny i lekki.

Natomiast wracając już do głównego tematu. Pierwszy wariant to połączenie niebieskiego, który występuje w dwóch odcieniach (ciemnym i jaśniejszym). Do tego dochodzi biały swoosh oraz zielona podeszwa. Co do drugiej wersji to tutaj postawiono na mieszankę dominującej czerni z szarością. Całość, także osadzono na zielonej podeszwie a uzupełnieniem jest biały branding.

Widoczny poniższe zestaw zgarniecie na oficjalnej stronie internetowej Kith.

Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Black_Grey_Volt_2 Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Black_Grey_Volt_3 Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Black_Grey_Volt_5 Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Black_Grey_Volt_6 Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Black_Grey_Volt_7 Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Blue_Volt_1 Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Blue_Volt_2 Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Blue_Volt_3 Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Blue_Volt_5 Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Blue_Volt_6 Nike_Zoom_All_Out_Flyknit_Pre_Heat_Blue_Volt_7

Reklama
air jordan