- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Air Zoom Mariah Flyknit „Ultramarine”

Nike Air Zoom Mariah Flyknit „Ultramarine”

Nike Flyknit Racer to jeden z najbardziej lubianych letnich modeli amerykańskiej marki, których pierwotnym przeznaczeniem był aspekt biegowy. Po kilku latach w końcu doczekaliśmy ich następcy. Przed Wami zdjęcia butów Nike Air Zoom Mariah Flyknit w oryginalnej kolorystyce Ultramarine, która nawiązuje do pierwowzoru, czyli butów Air Mariah.

Ten całkiem nowy model ze stajni Nike będzie miał konstrukcję typu slip on, czyli ze zintegrowanym z cholewką językiem. Całość została oparta na przędzy Flyknit, dzięki której cholewka jest lekka i przewiewna. W naszym przykładzie zabarwiono ją na biało, przy czym język i kołnierz są niebieskie. Kolejnym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę to stabilizator pięty dodany do tego nowego wydania. Projekt dopełnia pomarańczowy Swoosh na boku. Wszystko to postawiono na nowej podeszwie w biało pomarańczowym kolorze z czarnym spodem. Ciekawostką jest tu wydrążenie od spodu widoczne na jednym ze zdjęć.

Widoczne tu zdjęcia butów Nike Air Zoom Mariah Flyknit pochodzą ze sklepu Aphrodite1994, który informuje o premierze przypadającej na 22 czerwca.

Nike Air Zoom Mariah Flyknit Ultramarine-1 Nike Air Zoom Mariah Flyknit Ultramarine-2 Nike Air Zoom Mariah Flyknit Ultramarine-3 Nike Air Zoom Mariah Flyknit Ultramarine-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: