- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersTrzy kolorowe modele butów Nike w zestawie „Corduroy” Pack

Trzy kolorowe modele butów Nike w zestawie „Corduroy” Pack

Święta Wielkanocne coraz bliżej i powoli zaczynają wyciekać pierwsze tematyczne modele butów. W miniony weekend pokazywaliśmy Wam Air Force 1 Low, a dziś przedstawiam bardzo kolorowy zestaw Corduroy składający się z trzech wersji klasycznych modeli od Nike: Air Force 1 Low, a także Air MAx 97 oraz Air Max 95.

Cechą wspólną wymienionych wyżej modeli są elementy wykonane ze sztruksu w kolorze ciemnoniebieskim. Pojawia się on w mniejszym lub większym stopniu przy każdym z  butów. Przy Air Force 1 widzimy go na tylnych panelach, pozostałe są już w kolorze białawym. W ramach dodatków dorzucono akcenty w czerwieni, różu i w kolorze żółtym, które pojawiają się również w dwóch pozostałych modelach. Przy Air Max 95 widzimy sztruks na języku i przy jednym z poziomych pasów. Natomiast w Air Max 97 wykorzystano go przy języku i bocznym panelu ze Swooshem. Dodatkowo każdy z modeli ma wkładki w czerwieni i w kolorze niebieskim, podobny zestaw kolorów widzimy na zakończeniach sznurówek.

Konkretów co do ich premiery jeszcze nie znam, ale skoro dysponuję oficjalnymi zdjęciami to buty powinny pojawić się w sprzedaży w tym sklepie w ciągu najbliższych dni.

Nike Corduroy Pack-1 Nike Corduroy Pack-2 Nike Corduroy Pack-3 Nike Corduroy Pack-4 Nike Corduroy Pack-5 Nike Corduroy Pack-6 Nike Corduroy Pack-7 Nike Corduroy Pack-8 Nike Corduroy Pack-9 Nike Corduroy Pack-10 Nike Corduroy Pack-11 Nike Corduroy Pack-12 Nike Corduroy Pack-13 Nike Corduroy Pack-14 Nike Corduroy Pack-15 Nike Corduroy Pack-16 Nike Corduroy Pack-17 Nike Corduroy Pack-18 Nike Corduroy Pack-19 Nike Corduroy Pack-20 Nike Corduroy Pack-21

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: