- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto specjalne wydanie Nike Cortez nazwane “Day of Dead”

Oto specjalne wydanie Nike Cortez nazwane “Day of Dead”

Amerykański gigant Nike już po raz kolejny będzie obchodzić meksykańskie coroczne święto Dnia Zmarłych (po hiszpańsku: Día de Metros) oraz duchową podróż życia i śmierci w specjalnym zestawie butów zatytułowanym “Day of Dead”. Pokazywaliśmy Wam już Air Force 1 Low oraz Air Max 95, a teraz wpis poświęcamy na model Nike Cortez.

Projektanci zasiadający w biurach w Beaverton w Oregonie postawili w tym przypadku na kolor czarny, który okrył całą zamszową cholewkę za wyjątkiem ogromnego skórzanego Swoosha w bocznych sektorach cholewki, który pozostał w kolorze białym. W skórze mamy również okolice oczek na sznurówki, a dopełnieniem są tu pomarańczowe przeszycia. A propos tego ostatniego koloru to został on wykorzystany również przy czarnej podeszwie. W projekcie najważniejsze są detale, a te znajdziemy na języku oraz na wkładkach.

Sprawdź dokładnie poniższe Nike Cortez „Day of Dead”, które już wkrótce pojawią się w sprzedaży, prawdopodobnie w okolicach wspomnianego święta, które potrwa od 31 października do 2 listopada. Sprawdzajcie na bieżąco internetowy sklep pod tym linkiem.

Nike Cortez Day of Dead 1 Nike Cortez Day of Dead 2 Nike Cortez Day of Dead 3 Nike Cortez Day of Dead 4 Nike Cortez Day of Dead 5 Nike Cortez Day of Dead 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: