- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Nike Cortez Nylon „Long Beach”

W tym roku ponadczasowy klasyk w postaci butów Nike Cortez Nylon obchodzi swoją 45 rocznicę powstania. Przed Wami specjalna wersja nazwana Long Beach czy też LBC.

But z 1972 roku nadchodzi w wersji oddającej hołd zachodniemu wybrzeżu i kulturze hip hopowej wywodzącej się z Kalifornii i samego Long Beach. Sam but to raczej prosty projekt, w którym widzimy nylonową cholewkę na bokach oraz zamszowe elementy na nosku, w okolicach sznurowania oraz na pięcie. Oba materiały zabarwiono na kolor niebieski. Przełamuje to biel na języku, bocznej łyżwie oraz zapiętce. Oba kolory spotykają się również na podeszwie, ale tym razem rządzi biel. Za cały efekt końcowy odpowiadają wszelkiego rodzaju akcenty i smaczki. Mowa tu chociażby o złotym napisie LBC na piętach z tyłu buta oraz czarnym Long Beach na zapiętce. Należy tu również wspomnieć o datach 1972 i 2017 na wewnętrznej stronie języka, a także zygzakowatych biało szarych wkładach z napisem XLV (45).

Premiera widocznych tu butów Nike Cortez Nylon „Long Beach” przewidziana jest na 1 czerwca. Szukajcie ich wtedy w sklepie pod tym linkiem.

Nike Cortez Nylon Long Beach-1 Nike Cortez Nylon Long Beach-2 Nike Cortez Nylon Long Beach-3 Nike Cortez Nylon Long Beach-4 Nike Cortez Nylon Long Beach-5 Nike Cortez Nylon Long Beach-6 Nike Cortez Nylon Long Beach-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: