Flyknit Racer to flagowy i jeden z najciekawszych modeli Nike, w którym widzimy technologię Flyknit. Dziś mamy dla Was ich najnowsze wcielenie, które w siedzibie amerykańskiego giganta ochrzczono jako Fire & Ice.

Przy opisywanych biegówkach inspirowano się dwoma kluczowymi aspektami cechującymi odpoczynek po treningu: lodem i ciepłem. Teraz już wiadomo skąd taka a nie inna nazwa tego projektu. Jednoczęściowa, dzianinowa cholewka butów gwarantują oddychalność i wsparcie została zabarwiona przy użyciu odcieni koloru niebieskiego i turkusowego. Włókna Flywire mające za zadanie dopasowanie buta do stopy, jak również boczna łyżwa zostały zabarwione na kolor czerwony. Natomiast kołnierz, sznurowanie oraz język mamy w kontrastowej czerni. Wszystko to spoczywa na biało niebieskiej podeszwie przedzielonej czarnym pasem.

Buty Nike Flyknit Racer będą dostępne na Nike.com przez ograniczony czas od piątku, 25 marca.

Nike Flyknit Racer „Fire & Ice”
Neo Turquoise/Bright Crimson-Glacier Ice
526628-404
25 Marzec 2016

NIKE FLYKNIT RACER-FIRE AND ICE-1 NIKE FLYKNIT RACER-FIRE AND ICE-2 NIKE FLYKNIT RACER-FIRE AND ICE-3 NIKE FLYKNIT RACER-FIRE AND ICE-4 NIKE FLYKNIT RACER-FIRE AND ICE-5 NIKE FLYKNIT RACER-FIRE AND ICE-6

 

 

Reklama
air jordan