Wprowadzone na rynek w tym roku buty Free RN Motion Flyknit pozwalają na najbardziej naturalny bieg ze wszystkich dotychczasowych modeli Nike. Cieszy zatem ich każda nowa kolorystyka, zwłaszcza wyglądająca tak dobrze jak poniższa opisana jako Concord / Photo Blue – Black – White.

Bohater tego wpisu wyposażony jest w cholewkę Flyknit i podeszwę środkową z nowym, rewolucyjnym wzorem, która reaguje na ruch stopy przy każdym kroku. Natomiast wplecione w cholewkę linki Flywire można napiąć za pomocą sznurowadeł, aby uzyskać dynamiczne wsparcie. Bazą w tym projekcie jest kolor fioletowy, któremu towarzyszy kolor niebieski na pionowych cieniutkich paskach oraz czarny na kołnierzu oraz w okolicach wiązania. Podeszwa jest tu w kolorze fioletowym, który przechodzi w biel.

Sprawdź czy jest Twój rozmiar w sklepie Nike.

Nike Free RN Motion Flyknit
Concord / Photo Blue – Black – White
834584-400
Maj 2016

NIKE FREE RN MOTION FLYKNIT-CONCORD-PHOTO BLUE-BLACK-WHITE-0 NIKE FREE RN MOTION FLYKNIT-CONCORD-PHOTO BLUE-BLACK-WHITE-1 NIKE FREE RN MOTION FLYKNIT-CONCORD-PHOTO BLUE-BLACK-WHITE-2 NIKE FREE RN MOTION FLYKNIT-CONCORD-PHOTO BLUE-BLACK-WHITE-3 NIKE FREE RN MOTION FLYKNIT-CONCORD-PHOTO BLUE-BLACK-WHITE-4

Reklama
air jordan