Nie oszukujmy się, sezon jesienny właśnie wjechał i lato już nie powróci. Zatem czas na kupno jakiś jesiennych czy też zimowych butów. Z pomocą przychodzi Nike Sportswear ze znakomitymi na ten okres butami – Lunar Force 1 Duckboot.

Przed Wami kolorystyka Team Red / Gum Light Brown, w której wysoka cholewka sięgająca kostek została wykonana z ciemnoczerwonej skóry na tyle i po boku oraz z gumy z wypustkami w kształcie gwiazdek, ten materiał znajdziemy na przodzie buta. Projekt dopełniają metalowe oczka na sznurówki oraz lekka i wygodna podeszwa Lunarlon w kolorze czerwonym, która od spodu jest w kolorze brązowym i jest bardziej chropowata niż w zwykłych wydaniach.

Opisywane zimowe buty Nike Lunar Force 1 Duckboot pojawiły się w sklepie Sneaker Politics, w Polsce będą dostępne w ciągu najbliższych dni w sklepie pod tym linkiem.

Nike Lunar Force 1 Duckboot-Team Red-Gum Light Brown-1 Nike Lunar Force 1 Duckboot-Team Red-Gum Light Brown-2 Nike Lunar Force 1 Duckboot-Team Red-Gum Light Brown-3 Nike Lunar Force 1 Duckboot-Team Red-Gum Light Brown-4 Nike Lunar Force 1 Duckboot-Team Red-Gum Light Brown-5 Nike Lunar Force 1 Duckboot-Team Red-Gum Light Brown-6

Reklama
air jordan